Sërish borë në Kosovë, ja kur pritet të bie - Gazeta Express
string(42) "serish-bore-ne-kosove-ja-kur-pritet-te-bie"

Sërish borë në Kosovë, ja kur pritet të bie

Lajme

Gazeta Express

18/01/2022 17:39

Do të mbajë mot me diell dhe pjesërisht i vranët.

Të enjten, në orët e vona të natës priten reshje shiu dhe bore.

Lexo Edhe:

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet -7 deri -5 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 3-7 gradë Celsius.

Do të fryjë erë kryesisht nga veriu dhe verilindja me shpejtësi 1-7 m/s.