Serialit "Me Gjylën" i bashkohet edhe 'Sheqa' në sezonin e pestë - Gazeta Express
string(60) "serialit-me-gjylen-i-bashkohet-edhe-sheqa-ne-sezonin-e-peste"

Serialit “Me Gjylën” i bashkohet edhe ‘Sheqa’ në sezonin e pestë

Rozë

Gazeta Express

07/05/2024 13:15

Seriali “Me Gjylën” sezonin e kaluar në T7 e mbylli me 60 episode, ku pati një sukses të jashtëzakonshëm.

Një surprizë për të gjithë adhururesit e serialit është se në ketë sezon do t’i bashkohet edhe aktori Mensur Safçiu i njohur me rolin e tij si “Sheqa”.

Lexo Edhe:

Po ashtu ju presin shumë befasi, surpriza dhe karaktere te reja.

Shihemi në sezonin e ri i cili do të transmetohet serish në T7 dhe nis nga kjo e premte./Express