Seriali Rrushe: Pas episodit fantastik, publikohet promoja e episodit të ri - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

14/07/2021 18:44

Seriali Rrushe: Pas episodit fantastik, publikohet promoja e episodit të ri

Rozë

Gazeta Express

14/07/2021 18:44

Pas një episode drithëruese, në gjirafaVideo.com u publikua edhe promoja e episodit të ri të serialit Rrushe, e cila duket se na paraqet pasojat e shkatërrimit të Lëvizjes Qëndresa.

Të dielen përfundoi episodi i 10 i serialit dramë-krim Rrushe, i prodhuar nga GjirafaStudios. Episodi i dhjetë solli shumë momente dramatike, të cilat do të jenë shumë të rëndësishme për vazhdimësinë e ngjarjes. Kjo episodë solli shumë vrasje të cilat rezultuan me shpërbërjen e Lëvizjes Qëndresa. E gjithë kjo histori ndodhë në vitin 1995. Mirëpo, në të tashmen, Vesa Pirulli ka filluar të zbulojë gjëra të paditura për gjyshin e saj, Faruk Pirullin.

Lexo Edhe:

Episodi i 11-të i serialit Rrushe shfaqet këtë të diel nga ora 20:00 në T7, dhe nga ora 21:00 në gjirafaVideo.com.

Më poshtë e gjeni promon e episodit të ri të serialit Rrushe.