Sensacionalja Rita Ora - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

25/08/2021 20:13

Sensacionalja Rita Ora

Yjet

Gazeta Express

25/08/2021 20:13

Rita Ora edhe njëherë ka treguar se sa seksi është derisa ka pozuar me një fustan të bardhë dhe të shkurtër, para The Voice Australia

Rita Ora thjesht duket sensacionale në promon e re të The Voice Australia.

Lexo Edhe:

Këngëtarja (30( ka të veshur një mini-fund të bardh, derisa ka një zinxhir, duke e bërë atë njërën prej këngëtarëve për stilin më unik në botë.

Flokët e saj bionde janë të lëshura derisa Rita buzëqesh para kamerës duke bërë fotografi tepër të bukura. /GazetaExpress/