Sëmuret Rina, ja çfarë thotë - Gazeta Express
string(27) "semuret-rina-ja-cfare-thote"

Yjet

Gazeta Express

24/10/2022 19:20

Sëmuret Rina, ja çfarë thotë

Yjet

Gazeta Express

24/10/2022 19:20

Këngëtarja dhe reperja Rina Balaj ka treguar me anë të një InstaStory se nuk është mirë me shëndet

Ajo është njëra prej këngëtarëve që shumicën e kohës gjatë kësaj vere e ka kaluar në ishullin përrallorë Mykonos në Greqi.

Lexo Edhe:

Pikërisht pas verës ajo u nda nga i dashuri shqiptar nga Greqia, Sin Boy, por edhe pas kësaj ajo është parë duke udhëtuar në vende luksoze. Vizita e fundit e tillë e saj ishte në Zanzibar të Tanzanisë, e ku këngëtarja vazhdimisht ka postuar foto në bikine nga atje.

Por, si duket tani ajo është duke qëndruar në Kosovë dhe sot ka treguar se është sëmurë.

“Reen ish”, ka shkruar ajo duke aluduar se është sëmurë me ndonjë grip të stinës.

Rina edhe para 6 dite ishte e sëmurë ku në një foto të postuar në Instagram kishte shkruar së kishte bërë “dy orë terapi, për 10 minuta foto”. /GazetaExpress/