Semi vjen me një takim emocional në shtëpinë e Big Brother - Gazeta Express

TV/Film

Gazeta Express

12/11/2021 22:18

Semi vjen me një takim emocional në shtëpinë e Big Brother

TV/Film

Gazeta Express

12/11/2021 22:18

Njëra prej banorëve të Big Brother Albania VIP, Semi ka pasur një surprizë të këndshme nga produksioni i Big Brother

Këngëtarja shqiptare ka disa vite që nuk e ka takuar babanë e saj.

Lexo Edhe:

Kjo për shkak se babai i saj ka disa vite që jeton dhe punon në Kanada.

Por, produksioni i Big Brother ia ka bërë një befasi duke bërë që babai ta vizitojë atë.

Por, fillimisht BBV ia ka bërë një rreng asaj duke thënë që vetëm do ta telefonojë por kur ajo u kthye në shtëpi babai ishte duke e pritur atë. /GazetaExpress/         

      

* BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale HD të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 30 dhe 31 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.