Semi nuk ndalet, “Ani” kënga e saj e radhës - Gazeta Express
string(40) "semi-nuk-ndalet-ani-kenga-e-saj-e-radhes"

Semi nuk ndalet, “Ani” kënga e saj e radhës

Muzike

Gazeta Express

18/05/2022 22:54

Semi Jaupaj ka lansuar këngën e saj të re që titullohet “Ami”

Këngëtarja dhe tashmë edhe ylli televiziv i Big Brother Albania VIP 1, Semi Jaupaj e ka ringjallur karrierën e saj prej këngëtareje prej që doli dhe mori famë nga shtëpia më e njohur në shtëpi.

Lexo Edhe:

Këngëtarja ka lansuar një këngë verore, duke synuar kështu stinën e verës para këtij sezoni.

Kujtojmë që para kësaj kënge, Semi kishte lansuar këngën “Mos u kthe”, këngë kjo që ka më shumë së 15 milionë klikime në youtube. /GazetaExpress/

Këngën e re “Ani” të Semit mund ta dëgjoni duke klikuar këtu.