Sela: Besa reciklon premtimet herë me “Mozheme” her me Mickovskin - Gazeta Express
string(62) "sela-besa-reciklon-premtimet-here-me-mozheme-her-me-mickovskin"

Maqedoni

Gazeta Express

19/09/2023 8:49

Sela: Besa reciklon premtimet herë me “Mozheme” her me Mickovskin

Maqedoni

Gazeta Express

19/09/2023 8:49

Ish kryetari i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela në emisionin Click Plus ka folur për situatën në të cilën ndodhet ASH, duke potencuar se partia e tij është e vetmja parti shqiptare që për kaq vite kanë zgjedhur një problem që askush se ka teajtuar as inicuar ajo e nënshtetësisë.

Sela duke folur për premtimet ka folur edhe për BDI-në dhe kryeministrin shqiptarë premtim i parealizuar.

Lexo Edhe:

Sela hodhi akuza ndaj Lëvizjes Besa, duke theksuar se kjo parti bën reciklim të premtimece kur ishte me koalicionin “Mozheme” premtonte futjen e shqiptarëve në letër njoftime ndërsa sot nga këndi me VMRO-në ju premton ndryshimin e 20%.