Seksbomba angleze provokon nga jahti me bikini të vogël - Gazeta Express

Ballina

Gazeta Express

14/12/2019 19:15

Seksbomba angleze provokon nga jahti me bikini të vogël

Ballina

Gazeta Express

14/12/2019 19:15

Demi Rose ka shijuar ditën e saj të fundit “në parajsën” e Tajlandës.

E sigurisht që u sigurua që të shfrytëzojë atë duke realizuar një set fotografik mjaft “hot”.

Nga fotot e publikuara nga mediat e huaja, 24-vjeçarja angleze shfaqet në një jaht teksa mbante veshur bikini të vogla për masën e saj trupore.

Modelja dukej mjaft në formë dhe për këtë set fotografik ka marrë mjaft komente pozitive nga admiruesit e saj.