Seanca për ekstradimin e Dritan Goxhajt shoqërohet me protestë para gjykatës së Tiranës (Foto) - Gazeta Express
string(92) "seanca-per-ekstradimin-e-dritan-goxhajt-shoqerohet-me-proteste-para-gjykates-se-tiranes-foto"

Seanca për ekstradimin e Dritan Goxhajt shoqërohet me protestë para gjykatës së Tiranës (Foto)

Shqiperi

Gazeta Express

19/09/2023 13:05

Seanca gjyqësore për ekstraimin e ish-anëtarit të UÇK-së, Dritan Goxhaj, është shoqëruar me protestë nga mbështetës të tij të cilët janë mbledhur jashtë dyerve të Gjykatës së Tiranës.

Ata shihen me pankarta në duar, plis në kokë dhe bluza me simbolet kombëtare dhe të UÇK-së.

Lexo Edhe: