Së shpejti fillon Festivali i Filmit për të Drejtat e Njeriut në Shqipëri - Gazeta Express
string(73) "se-shpejti-fillon-festivali-i-filmit-per-te-drejtat-e-njeriut-ne-shqiperi"

Arte

Gazeta Express

13/09/2022 16:37

Së shpejti fillon Festivali i Filmit për të Drejtat e Njeriut në Shqipëri

Arte

Gazeta Express

13/09/2022 16:37

Edicioni i 17-të i Festivalit të Filmit për të Drejtat e Njeriut, këtë vit në Tiranë do të mbahet nga datat 19 deri më 24 shtator.

Eventi do të organizohet në Akademinë e Filmit dhe Multimedias Marubi. Gjatë javës do të organizohen shfaqje dhe debate në disa lokacione. Hyrja në aktivitete është pa pagesë për publikun.

Lexo Edhe:

Ndryshe eventi organizohet ne partneritet të plotë me Kanadanë.

/Gazeta Express