Scherzinger shfaqet në top formë në pushime me të dashurin - Gazeta Express
string(58) "scherzinger-shfaqet-ne-top-forme-ne-pushime-me-te-dashurin"

Yjet

Gazeta Express

21/12/2021 23:21

Scherzinger shfaqet në top formë në pushime me të dashurin

Yjet

Gazeta Express

21/12/2021 23:21

Nicole Scherzinger ka treguar trupin e saj seksi në bikine të gjelbër derisa ajo ka shijuar një koktej në rreze të diellit me të dashurin e saj, Thom Evans

Ajo për momentin është në një udhëtim pushime më të dashurin në Emiratet e Bashkuara Arabe (EBA).

Nicole Scherzinger është dukur në top formë dhe duke jetuar jetën e saj këtë të martë derisa ka shijuar koktele në plazh.

View this post on Instagram

A post shared by Nicole Scherzinger (@nicolescherzinger)

Ylli Pussycat Dolls (43) ka pasur të veshur bikine të masës së vogël ngjyrë të gjelbër ku gjatë festës nuk ka hezituar që të tregojë edhe asetet e saj. /GazetaExpress/