SC Paderborn 07 – Hoffenheim, starton mesfushori i Kombëtares - Gazeta Express

SC Paderborn 07 – Hoffenheim, starton mesfushori i Kombëtares

Gazeta Express

23/05/2020 15:01

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes SC Paderborn 07 dhe Hoffenheim.

Nga minuta e parë është hedhur në fushë mesfushori i Kombëtares shqiptare, Klaus Gjasula.

Ai do të kërkojë të bëjë një tjetër paraqitje pozotive, pas asaj me Duseldorfin, raporton Gazeta Express.

SC Paderborn 07:

Hoffenheim: