Sara publikon foto, Bardhi i bën komentin epik - Gazeta Express
string(45) "sara-publikon-foto-bardhi-i-ben-komentin-epik"

Sara publikon foto, Bardhi i bën komentin epik

Yjet

Gazeta Express

26/03/2024 21:25

Edhe pas daljes nga “BBVA” duket se raporti mes çiftit të krijuar në këtë format po vazhdon ashtu siç është më së miri.

Këtë e shohim edhe përmes rrjeteve sociale ku reperi po e shfaq dashurinë që ka kundrejt saj.

Lexo Edhe:

Në një ‘selfie’ të publikuar nga ish-banorja shihet sesi Bardhi e trajton atë.

Ai I ka lenë koment dy zemra dhe një emoji të princeshës ku ka bërë me dije se për të kjo qenka speciale.