Sara poston foton dhe mesazhin më të bukur për ditëlindjen e Ledrit - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

10/07/2020 15:49

Sara poston foton dhe mesazhin më të bukur për ditëlindjen e Ledrit

Rozë

Gazeta Express

10/07/2020 15:49

E dashura e Ledri Vulës i ka uruar atij ditëlindjen me një postim të ëmbël në profilin e tij në Instagram.

Ledri Vula ka mbushur plot 34 vjet të jetës këtë verë. Reperi pranoi urime të shumta me rastin e ditëlindjes, por atë më specialin e mori nga e dashura, Sara Hoxha.

Sara publikoi një fotografi nga pushimet ku shfaqet duke shkëmbyer puthje me Ledrin, ndërsa zgjodhi fjalët më të mira për reperin.

“Kjo ishte një nga ditët më të lumtura në jetën tonë dhe pata fatin ta ndaja me ju. Për shumë ditë të tjera si kjo 💞 Gëzuar ditëlindjen për njeriun që dëshiroj ta mbaj përgjithmonë në zemrën time 🎂 #Culi”, ka shkruar ajo.

Kujtojmë se Sara dhe Ledri së fundi kanë shijuar pushimet në jug të Shqipërisë, ku nuk munguan fotografitë nga vendi ku qëndruan.