Sara paralajmëron surprizë për Meritonin sonte - Gazeta Express
string(46) "sara-paralajmeron-surprize-per-meritonin-sonte"

Yjet

Gazeta Express

23/05/2024 21:56

Sara paralajmëron surprizë për Meritonin sonte

Yjet

Gazeta Express

23/05/2024 21:56

Siç e dimë, një prej finalistëve të “BBV3”, ditën e sotme feston ditëlindjen. Bëhet fjalë pëe Meritonin, sakaq produksioni ka organizuar një festë surprizë për të teksa brenda shtëpisë do të hyjnë disa ish-banorë të edicionit të 3-të “BBV”.

Një prej tyre do të jetë dhe Sara Gjordeni ose të paktën kështu e ka lënë ajo të nënkuptohej.

Lexo Edhe:

Nëpërmjet një postimi në llogarinë personale të Instagramit ajo ka shpërndarë njoftimin që tregon se pjesë e shtëpisë do të bëhen disa ish-banorë me rastin e ditëlindjes së Meritonit dhe përbri ka shkruajtur:

“Khëm, khëmm. Mbajeni pak televizorin ndezur sot…”

Se cilët ish-banorë do të jenë pjesë e surprizës së organizuar për mbrëmjen e sotme.