Sara ka pasur ish të dashur Capital T dhe Noizyn? Komenti i ish-banores së BBV ngre dyshime - Gazeta Express
string(90) "sara-ka-pasur-ish-te-dashur-capital-t-dhe-noizyn-komenti-i-ish-banores-se-bbv-ngre-dyshime"

Sara ka pasur ish të dashur Capital T dhe Noizyn? Komenti i ish-banores së BBV ngre dyshime

Rozë

Gazeta Express

26/02/2024 8:04

Ish-banorja e Big Brother VIP, Mikela Pupa ka ngritur dyshime se Sara Gjordeni mund të ketë pasur lidhje me Noizyn dhe Capital T.

Gjatë një loje me foto në rubrikën “Mos i Bjer me Top” në E Diell, ajo vendosi foton e Sarës në të njëjtin vend me atë të dy këngëtarëve të famshëm.

Lexo Edhe:

Mikela: Nuk kam asnjë lloj mendimi për Sarën

Ronaldo: Po për ishat e Sarës?

Mikela: Po i di Sara punët e saj vetë se çfarë bën, nuk ëhstë se ëmë pëlqen loja e saj në Big, por që…

Ronaldo: Noizy, reperi ynë nga Lushnja

Mikela: Dikur kur kam qenë e vogël e dëgjoja goxha por që, edhe Noizyn e lëmë me Sarën se ku i dihet .

Ronaldo: Kapital T?

Mikela: Kapitalin do ta çoj tek Sara.

Pse kanë pasur gjë bashkë këta?

Mikela: Jo m…