Sara i kërkon falje Kiara Titos për komentin që bëri ndaj saj - Gazeta Express
string(61) "sara-i-kerkon-falje-kiara-titos-per-komentin-qe-beri-ndaj-saj"

Sara i kërkon falje Kiara Titos për komentin që bëri ndaj saj

Yjet

Gazeta Express

19/04/2024 22:59

“Hundën dhe buzët. Unë tre ex-a, Kiara 13. Ec qarkullo!”- ishte ky komenti që para pak kohësh Sara Gjordeni ka bërë për ish-banoren e ‘BBV2’, Kiara Tito

Ndërsa mbrëmjen e sotme e ftuar në ‘Cherry on Top’, Sara ka reaguar për komentin teksa tha: “Ndjesë për atë koment do të meritonte çdo grua që do të ishte në vend të Kiarës.

Lexo Edhe:

“Ndjesë do të meritonte çdo njeri që do të ishte në vendin e saj, nuk e di.

A e dini pse? Sepse nuk ishte e iniciuar nga unë.Nëse do të ishte e iniciuar nga unë, absolutisht do të isha shumë e prekur, por unë nuk kam asnjë gjë personale, nuk e mendoj fare dhe ndonjëherë ato krahasime më janë dukur pa sens por mendoj që ndjesë për atë koment do meritonte çdo grua që do të ishte në vendin e Kiarës!”- u shpreh Sara.