Sara i dërgon dron Bardhit, i thotë “të dua” - Gazeta Express
string(41) "sara-i-dergon-dron-bardhit-i-thote-te-dua"

Yjet

Gazeta Express

07/03/2024 19:55

Sara i dërgon dron Bardhit, i thotë “të dua”

Yjet

Gazeta Express

07/03/2024 19:55

Që nga dalja nga Big Brother, Sara Gjordeni po vazhdon t’i jap mbështetje të madhe Bardhit, me të cilin krijuan një histori dashurie brenda shtëpisë më të ndjekur.

Derisa Bardhi dhe Romeo ishin duke shëtitur rrethi pishinës, dëgjohet zhurma e dronit, të cilin ia kishte dërguar Sara.

Lexo Edhe:

Kjo e emocionoi tejmase Bardhin, i cili që prej daljes së Sarës nga shtëpia, vazhdon të jetë i mërzitur, ndërkohë një pjesë e madhe e banorëve po mundohen t’i qëndrojnë afër për ta ngushëlluar.

@bigualb Sara i dergon dron Bardhit #bigbrothervipalbania #bigbrotheralbaniavip3 #fyp #foryou #bardhi #saragjordeni #bardhiidrizi #sara #love #dron #bardhisara #romeo #romeoveshaj ♬ original sound – Big Brother VIP 3

“Pse ma bërë këtë……. Sara të dua”, tha Bardhi derisa ishte duke e shikuar fluturimin e dronit mbi shtëpi.

Në një nga videot e publikuara në Instagram, Sara shkruan: Jam te ai krevati me ty edhe pse s’më sheh!