Sara Hoxha vjen me një foto simpatike me vajzën e saj - Gazeta Express
string(53) "sara-hoxha-vjen-me-nje-foto-simpatike-me-vajzen-e-saj"

Sara Hoxha vjen me një foto simpatike me vajzën e saj

Yjet

Gazeta Express

24/10/2022 23:12

Ai është spektakli më i madh i kërcimit në vend. Dhe bëhet fjalë për “Dancing With The Stars” show-n magjik më të përfolur të momentit.

Personazhet vip dhe artistët pjesë e kastit të DWTS së bashku me balerinët profesionistë do të dhurojnë show çdo të premte dhe mund ta themi tashmë që premiera e DWTS nuk zhgënjeu.

Edhe pse tashmë është shumë e angazhuar me pjesëmarrjen në spektaktin “Dancing with the Stars”, Sara gjithashtu i përkushton edhe kohën e nevojshme vajzës së saj, Poem Blu.

Ashtu si edhe Sara nuk ka harruar që të publikoj edhe një story me të, ku ka postuar një foto të vogëlushes së saj pasi ka dal nga dushi dhe mund të themi se na i ka bërë ‘sytë zemra’. Në çdo foto ose video Poem Blu nuk harron që të na fal buzëqeshjen e saj të ëmbël.

Këtë sezon Sara është një nga konkurentet e spektaklit dhe siç tanimë të gjithë na e kanë treguar se po punojnë shumë në prova që të kenë rezultate sa më të mira të premtëve.

 E duket se ‘provat’ nuk i bën vetëm në palestrën e ‘DWTS’ por edhe në përditshmërinë e saj, por jo me partnerin e saj skenik Luixhinon. Me anë të një video të postuar nga vjehrra e sPoem Bluaj Xheraldina Vula, bukuroshja shfaqet në kuzhinën e kësaj të fundit duke kërcyer me mikeshën e saj më të mirë, këngëtaren e njohur Dhurata Dora.