Sara Gjordeni “zhduket” nga Instagrami - Gazeta Express
string(36) "sara-gjordeni-zhduket-nga-instagrami"

Yjet

Gazeta Express

03/05/2024 20:34

Sara Gjordeni “zhduket” nga Instagrami

Yjet

Gazeta Express

03/05/2024 20:34

Edhe pse deri paraditen e sotme ishte tepër aktive në rrjete sociale, Sara Gjordeni ka vendosur të largohet prej Instagramit pa asnjë arsye.

Përsa i përket Bardhit, partnerit të saj, llogaria e tij është ende aktive kështu që mbetet të presim nëse do të ketë një reagim prej tij lidhur me këtë gjest të papritur të Sarës.

Lexo Edhe:

Rikujtojmë që çifti është në pritje të një bebushi dhe së shpejti do të bëhen prindër për herë të parë.

Bebushi i dy ish-banorëve është plot 9 javë e dy ditë, e thënë kjo nga vetë Sara mbrëmjen e djeshme nëpërmjet një pyetësori që krijoi në llogarinë personale të Instagramit.