Sara flet për marrëdhënien e saj me menaxherin e Bardhit:  S’besoj që do të kem ndonjë të tillë më të - Gazeta Express
string(98) "sara-flet-per-marredhenien-e-saj-me-menaxherin-e-bardhit-sbesoj-qe-do-te-kem-ndonje-te-tille-me-te"

Sara flet për marrëdhënien e saj me menaxherin e Bardhit:  S’besoj që do të kem ndonjë të tillë më të

Yjet

Gazeta Express

19/04/2024 22:56

E ftuar në puntatën e sotme të ‘Cherry on Top’ ka qenë ish-banorja e shtëpisë së ‘BBV3’, e cila ka folur lidhur me shumë gjëra ku një prej tyre ishte dhe marrëdhënia e saj me menaxherin e Bardhit, Jetmir Agajn.

Marrëdhënia e dyshes ka qenë tepër e komentuar nëpër rrjete sociale, por mbrëmjen e sotme çdo pikëpyetjeje i është dhënë një përgjigje prej Sarës.

Lexo Edhe:

Ish-banorja shprehet se nuk ka marrëdhënie me Jetmirin dhe nuk beson që do të ketë ndonjëherë.

Ndër të tjera ajo shton se përveç respektit të Bardhit, ajo nuk ka asnjë marrëdhënie me të.