Sara e Ledrit nuk ka kujdes, shikojeni darkën e bollshme të saj - Gazeta Express
string(62) "sara-e-ledrit-nuk-ka-kujdes-shikojeni-darken-e-bollshme-te-saj"

Sara e Ledrit nuk ka kujdes, shikojeni darkën e bollshme të saj

Yjet

Gazeta Express

16/06/2022 22:15

Sara Hoxha ka filluar të jetë e këndshme me humorin e saj në Instagram

Ajo më shumë u bë e njohur si partnerja e jetës e Ledri Vulës, më të cilin ajo tashmë ka një vajzë të cilën e pagëzuan me emrin Poem Blu.

Lexo Edhe:

Sara arriti shumë shpejt që të humbet kilogramët e tepërt të fituara gjatë shtatzënisë, teksa sot ajo është parë duke ngrenë një vakt të bollshëm dhe të pasur me karbohidrate për darkë.

“Ma bej shpejt nje foto para se tme fryhet barku”, ka shkruar ajo shumë shpejt në Instagram. /GazetaExpress/