Sara e Ledrit merr një dhuratë nga vjehrra - Gazeta Express

Gazeta Express

24/10/2020 7:37

Sara e Ledrit merr një dhuratë nga vjehrra

Gazeta Express

24/10/2020 7:37

Çifti shumë shpejt do të marrin në krahë vajzën e tyre e gjatë kësaj periudhe në pritje të ëmbël, nuk i kanë kursyer fotot në rrjete sociale.

 Ndërkohë nëna e Ledrit, Xheraldina është kujdesur për Sarën gjatë shtatzënisë dhe nuk kanë munguar as dhuratat për nusen.

Ditën e djeshme, Sara ka zbuluar se Xheraldina i ka dhuruar një palë syze.

Në postimin e parë Sara thotë se një dhuratë të tillë nuk kishte se kush t’ia bënte përpos Xheraldinës.

Ndërsa në postimin e dytë ajo shprehet se e adhuron mënyrën se si i rrinë këto syze.