Sara e Ledrit bombardon prapë me fotografi - Gazeta Express
string(42) "sara-e-ledrit-bombardon-prape-me-fotografi"

Yjet

Gazeta Express

08/06/2022 23:09

Sara e Ledrit bombardon prapë me fotografi

Yjet

Gazeta Express

08/06/2022 23:09

Sara Hoxha vazhdon të jetë njëra prej influencierëve më të mira në rrjetet sociale

Partnerja e Ledri Vulës po vazhdon të jetë aktive me foto në rrjetet sociale, teksa reperi kosovar është shumë aktiv nëpër koncerte.

Lexo Edhe:

E në fotot e fundit Sara prapë paraqitet me plot stil.

Ajo ka të veshur një fustan veror ku shfaq belin e saj dhe këmbët teksa si aksesorë ka të vënë syze dielli.

“Duke rritur krahët”, i ka komentuar ajo të dyja fotot, teksa pozon me stil dhe seksi para aparatit.

Ditë më parë Sara ka mahnitur me format e saj në bikine. /GazetaExpress/