Sara e cilëson “tregim dashurie” udhëtimin me Ledrin - Gazeta Express
string(50) "sara-e-cileson-tregim-dashurie-udhetimin-me-ledrin"

Sara e cilëson “tregim dashurie” udhëtimin me Ledrin

Yjet

Gazeta Express

31/05/2023 22:09

Partnerja e Ledri Vulës, Sara Hoxha duket se është shumë e lumtur në jetën e saj bashkëshortore me Ledri Vulën

Ajo sot ka postuar një set fotografish në Instagram ku shihet duke udhëtuar me Ledrin, derisa poshtë këtyre fotografive ajo ka bërë një përshkrim interesant.

Lexo Edhe:

“Dashni, love story (tregim dashurie)”, ka shkruar ajo poshtë këtyre fotografive.

Ky udhëtim i dyshës vjen pas një kohe kur Ledri Vula është parë shumë i zënë me projekte të ndryshme. Reperi kosovar ka promovuar albumin e tij të ri, “GOAT” derisa ka lansuar edhe një këngë me Mozzik me titull “Boom Boom”.

Kurse sot ai ka paralajmëruar edhe një këngë të re që do të jetë po ashtu një bashkëpunim.

“Yjet dalin natën”, ka shkruar ai poshtë një fotografie ku janë edhe Capital T dhe Majk. Këtë këngë ai ka thënë se do ta lansojnë në ora 13:00 këtë të shtunë më 3 qershor. /GazetaExpress/