Sara bëri këtë veprim në faqen e saj të Instagramit pasi u përjashtua mbrëmë në BBVA - Gazeta Express
string(84) "sara-beri-kete-veprim-ne-faqen-e-saj-te-instagramit-pasi-u-perjashtua-mbreme-ne-bbva"

Yjet

Gazeta Express

06/03/2024 20:24

Sara bëri këtë veprim në faqen e saj të Instagramit pasi u përjashtua mbrëmë në BBVA

Yjet

Gazeta Express

06/03/2024 20:24

Pas daljes nga shtëpia e Big Brother Vip 3 gjëja e parë që Sara Gjordeni bëri ishte reagimi zyrtar në faqen e “Instagramit”. 

Gjerë e gjatë ish-banorja e shtëpisë më të famshme në Shqipëri komentoi të gjitha situatat dhe keqkuptimet, ku ndër të tjera u shpreh e qartë dhe e vendosur mbi ndjenjat e saj për Bardhin, partnerin e saj i cili po vijon rrugëtimin brenda në shtëpi për çmimin e madh.

Lexo Edhe:

Sara tha se Bardhi është babai i fëmijëve të saj dhe të gjithë ata që dyshojnë mbi dashurinë e tyre do t’i vërtetojë krejt të kundërtën.

E si duket e ka filluar. Ajo ka fshirë nga profili i saj në “Instagram” foton e cila u bë dhe piknisja e dyshimeve se modelja para se të futej në shtëpi kishte lënë një lidhje pezull.

Foto ku ajo shihej teksa kapte dorën e një mashkulli, e cila u tha se është dora e boksierit Jurgen Uldedaj, nuk rezulton më në kohështrirjen e saj në rrjetin social.