Santiana, me fjalë mikluese për nënën - Gazeta Express
string(36) "santiana-me-fjale-mikluese-per-nenen"

Santiana, me fjalë mikluese për nënën

Yjet

Gazeta Express

01/04/2024 21:19

Ish banorja e ‘Big Brother VIP Kosova’ Santian është mjaftë aktive në mediat sociale.

Ajo ka publikuar një foto me nënën e saj ku duke tejet bukur,

Lexo Edhe:

“Te dua nanushi jam” ishte shprehur Santiana.

Modelja ka treguar se nënën e konsideron dhe si shoqe ku ndanë çdo bisedë me të.