Sandra shfaqet futuristike në paraqitjet e saj - Gazeta Express
string(46) "sandra-shfaqet-futuristike-ne-paraqitjet-e-saj"

TV/Film

Gazeta Express

01/12/2021 22:55

Sandra shfaqet futuristike në paraqitjet e saj

TV/Film

Gazeta Express

01/12/2021 22:55

Sandra Bullock ka qenë drithëruese me një paraqitje futuristike me yjet e tjerë mbi tepihun e kuq në premierën e filmit The Unforgivable në New York, dramë e prodhuar nga Netflix

Sandra Bullock është dukur plot stil me një veshje futuristike derisa ka zënë vëmendjen në premierë  e filmit të saj më të ri, “The Unforgivable” në New York gjatë të martës në mbrëmje.

Lexo Edhe:

Fituesja e Oskarit luan me disa bashkëaktores në dramën e Jon Bernthal dhe Aisling Franciosi.

Premiera e filmi ishte shtyrë për afër një javë pasi që premiera e këtij filmi ishte paraparë më 24 nëntor por që kritikat për të kanë qenë shumë negative. /GazetaExpress/