Sandra luan romancieren që kërkon thesare në filmin “The Lost City” - Gazeta Express
string(65) "sandra-luan-romancieren-qe-kerkon-thesare-ne-filmin-the-lost-city"

TV/Film

Gazeta Express

15/12/2021 19:50

Sandra luan romancieren që kërkon thesare në filmin “The Lost City”

TV/Film

Gazeta Express

15/12/2021 19:50

Sandra Bullock do të luajë novelistën e romancave derisa kërkon thesare në “The Lost City” bashkë me Channin Tatum dhe Brad Pitt. Kjo shihet në fotot e para të publikuara

Sandra Bullock, Channing Tatum, Brad Pitt dhe Daniel Radcliffe janë bashkuar në filmin aventurë, derisa fotot e para janë lansuar për këtë komedi që quhet “The Lost City”.

Lexo Edhe:

Fotot e reja tregojnë Sandran (57), në krakterin e shkrimtares Loretta Sage, derisa eksploron një ujëvarë të trazuar me modelin Alan që luhet nga Channing (57).

Filmi i ri ndjek aventurat e Lorettas , e cila kidnapohet nga miliarderi i çuditshëm Fairfax (Radcliffe), i cili shpreson që ajo ta dërgojë të thesari që ajo e ka përshkruar në romanin e saj. /GazetaExpress/