Samsung krijon xhinse të veçanta për Galaxy Z Flip 3 - Gazeta Express

AutoTech

Gazeta Express

03/11/2021 19:13

Samsung krijon xhinse të veçanta për Galaxy Z Flip 3

AutoTech

Gazeta Express

03/11/2021 19:13

Samsung në bashkëpunim me kompaninë Dr. Denim, ka prezantuar xhinset që kanë xhep të veçantë.

Fjala është për xhinset që kanë xhep të dedikuar enkas për telefonin e mençur të Samsung – Galaxy Z Flip 3 që paloset.

Lexo Edhe:

Megjithatë të gjithë xhepat e tjerë janë të mbyllur ose plotësisht larguar nga xhinset, transmeton Telegrafi.

Këto xhinse shiten me një çmim prej 1.499 dollarë australianë dhe me to vjen edhe Galaxy Z Flip 3, me një memorie prej 128 GB dhe është i disponueshëm në katër ngjyra të ndryshme.

Kur e analizonin çmimin e xhinseve do ta kuptoni që ato para ndahen për telefonin e ri të Samsung, dhe se xhinset vijnë me të falas.