‘’Salepxhija’’, Genc Salihu me super performancë në ‘’Soiree’’ - Gazeta Express

‘’Salepxhija’’, Genc Salihu me super performancë në ‘’Soiree’’

Rozë

Gazeta Express

26/04/2021 12:27

Genc Salihu ka interpretuar këngën ‘’Salepxhija’’ në ‘’Soiree’’.

Artisti i njohur shqiptar prej javësh është bërë pjesë e pandashme e spektaklit ‘’Soiree’’ që shfaqet në T7 dhe ABC, shkruan GazetaExpress.

Lexo Edhe:

Mes shumë momenteve qesharake, pyetje pikante që u bënë të ftuarve nuk mungojnë as performancat nga Genci, duke ndezur atmosferën me interpretimin e tij fantastik.

Në puntatën e fundit Genci interpretoi ‘’Salepxhija’’ dhe mori shumë vëmendje nga të ftuarit dhe publiku i shumë që ndjek çdo javë ‘’Soiree’’.