Sabri Fejzullahu vjen me ‘’Vulën e dashurisë’’ - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

22/03/2021 13:16

Sabri Fejzullahu vjen me ‘’Vulën e dashurisë’’

Rozë

Gazeta Express

22/03/2021 13:16

Sabri Fejzullahu sapo ka publikuar projektin e tij më të ri muzikor.

Këngëtari i njohur i skenës muzikore shqiptare erdhi me një këngë dashurie të titulluar ‘’Vula e dashurisë’’, shkruan GazetaExpress.

Lexo Edhe:

Kënga është me tekst të Ilir Beranit dhe muzikë e orkestrim nga Wirusi, ndërsa erdhi edhe me videoklip, xhirimet e të cilit u realizuan në Shqipëri.

Me interpretimin fantastik të yllit shqiptar, kënga mori pëlqyeshmëri të publikut që në orët e para të publikimit./GazetaExpress/