Sabri Fejzullahu i kthehet profesionit të dikurshëm pas 30 vjetësh - Gazeta Express
string(66) "sabri-fejzullahu-i-kthehet-profesionit-te-dikurshem-pas-30-vjetesh"

Rozë

Gazeta Express

24/05/2022 14:28

Sabri Fejzullahu i kthehet profesionit të dikurshëm pas 30 vjetësh

Rozë

Gazeta Express

24/05/2022 14:28

Këngëtari i njohur, Sabri Fejzullahu, do të rikthehet me një rol për të parën herë pas afro 30 vjetësh.

Profesionin e aktorit, ai e kishte lënë anash viteve të fundit, për t’iu përkushtuar karrierës në muzikë.

Lexo Edhe:

Lajmin se do t’i kthehet aktrimit e ka bërë të ditur vetë këngëtari, përmes një postimi në Instagram.

“Pas 30 viteve, me ktheu prap ne aktrim, miku im, aktori me i madh dhe me i njohur shqiptar ne Europen Juglindore Ilir Tafa. Me Ilirin dhe Shkumbinin besoj do te ja dal!”, ka shkruar Fejzullahu./Express

HUMOR - SABRI FEJZULLAHU - ADEM MIKULLOVCI & ALI AHMETI - video Dailymotion