Sabri Fejzullahu dhe Sinan Vllasaliu në përfundim të duetit të ri - Gazeta Express
string(65) "sabri-fejzullahu-dhe-sinan-vllasaliu-ne-perfundim-te-duetit-te-ri"

Rozë

Gazeta Express

18/02/2021 12:45

Sabri Fejzullahu dhe Sinan Vllasaliu në përfundim të duetit të ri

Rozë

Gazeta Express

18/02/2021 12:45

Dyshja fantastike Sabri Fejzullahu dhe Sinan Vllasaliu janë bashkuar për projektin e ri të tyre.

Një duet nga emrat e njohur të muzikës shqiptare do të vijë së shpejti, ndërsa ExpressRozë zbulon se kënga është tashmë në fazat përfundimtare, shkruan GazetaExpress.

Lexo Edhe:

Kënga do të vijë e realizuar edhe me videoklip dhe pritet të pëlqehet nga publiku i shumtë i tyre.

Kjo nuk është hera e parë që artistët kanë bashkuar forcat.

Sabri Fejzullahu dhe Sinan Vllasaliu kanë disa këngë dhe potpuri të realizuara ndër vite që janë pëlqyer shumë nga publiku./GazetaExpress/