Sabiani eliminohet nga loja e Big Brother - Gazeta Express
string(41) "sabiani-eliminohet-nga-loja-e-big-brother"

TV/Film

Gazeta Express

10/12/2021 23:20

Sabiani eliminohet nga loja e Big Brother

TV/Film

Gazeta Express

10/12/2021 23:20

Sabiani është i eliminuari i radhës nga shtëpia e Big Brother Albania

Në nominim ishin Antonela, Meridiani dhe Sabiani.  

Lexo Edhe:

I pari që ka shpëtuar që të mos e lërë shtëpinë ishte Meridiani.

Në dyshen e fundit ishin Antonela dhe Sabiani që ishin në garë dhe doli që Sabiani të largohet nga shtëpia. /GazetaExpress/