Sa transparente paraqitet Sheila, për pak i del gjoksi - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

17/11/2021 23:04

Sa transparente paraqitet Sheila, për pak i del gjoksi

Yjet

Gazeta Express

17/11/2021 23:04

Sheila Haxhiraj është paraqitur tepër transparente sonte

Sheila Haxhirajn për pak e ka tradhtuar veshje.

Lexo Edhe:

Këngëtarja shqiptare ka bërë një fotosesion të ri me një palë veshje leopard, por ajo që nuk ka shkuar në rregull kanë qenë jelekët e saj transparent.

Sheilas, në një moment ka mundur ta tradhtojë veshja dhe asaj t’i ekspozohet gjoksi i saj.  

Kujtojmë se Sheila ishte pjesë e shtëpisë Big Brother Albania VIP, por ajo ishte një ndër banorët e para që u eliminuan nga loja. /GazetaExpress/