Sa shumë paska ndryshuar Kaderi pas operacioneve, nuk njihet në fotot e mëparshme - Gazeta Express
string(80) "sa-shume-paska-ndryshuar-kaderi-pas-operacioneve-nuk-njihet-ne-fotot-e-meparshme"

Yjet

Gazeta Express

06/12/2023 20:52

Sa shumë paska ndryshuar Kaderi pas operacioneve, nuk njihet në fotot e mëparshme

Yjet

Gazeta Express

06/12/2023 20:52

Kaderi është banorja e cila është pjesë e reality show “Big Brother Vip Kosova” tash e dy javë.

Poshtë e lartë është përfolur për dukjen e saj para dhe pas operacioneve.

Lexo Edhe:

Ndërsa, në rrjetet sociale janë bërë virale disa fotografi në të cilat Kaderi duket krejt ndryshe nga ç’është sot.

Më poshtë fotot.