Sa “nice” duket Kejvina në këto foto - Gazeta Express
string(34) "sa-nice-duket-kejvina-ne-keto-foto"

Yjet

Gazeta Express

21/09/2022 20:54

Sa “nice” duket Kejvina në këto foto

Yjet

Gazeta Express

21/09/2022 20:54

Modelja dhe valltarja Kejvina Kthella është dukur krejt ndryshe në fotosesionin e saj të fundit

Bukuroshja shqiptare është shfaqur me një stil të përditshëm në fotot që ajo ka postuar në Instagram.

Lexo Edhe:

E veshur me xhinse dhe një bluzë që ekspozon belin e saj të hollë, Kejvina ka treguar anën e saj natyrale në këtë fotosesion.

Veshja është sportive, pasi që përcillet me një palë atlete si dhe një palë syze dielli dhe një shami ngjyrë rozë që përcillet po ashtu me një çantë te të njëjtit stil. /GazetaExpress/