Sa mirë e luan Kiara rolin e Luizit - Gazeta Express
string(35) "sa-mire-e-luan-kiara-rolin-e-luizit"

Sa mirë e luan Kiara rolin e Luizit

TV/Film

Gazeta Express

24/01/2023 20:00

“E dua fort”, Kiara hyn në rolin e Luizit dhe e puth në qafë

Kiara ka imituar Luizin për mënyrën se si ai sillet me të, gjatë gjithë kohës. Kiara, në rolin e Luizit, e ngacmonte duke i thënë që pa të nuk rri dot as pesë minuta.

Lexo Edhe:

Shikoni këtu VIDEON e parë

Nga ana tjetër, Luizi i thonte asaj se ka nevojë për hapësirë dhe i kërkoi që t’i lërë gjërat të rrjedhin vetë.

“O çapaçuli im”, i tha Kiara Luizit, ndërsa i dha një puthje në qafë.

Klikoni këtu për VIDEON e dytë