Sa kushton prerja e flokëve nëpër botë? - Gazeta Express
string(38) "sa-kushton-prerja-e-flokeve-neper-bote"

Sa kushton prerja e flokëve nëpër botë?

Fun

Gazeta Express

18/01/2022 18:09

Nëse keni në plan të prisni flokët, Zvicra nuk është vendi ku duhet ta bëni një gjë të tillë.

Një analizë e bërë për shtetet në të cilat kushton më së shumti dhe më së paku prerja e flokëve, Zurihi qëndron e para me një çmim prej 62 dollarësh, transmeton lajmi.net

Lexo Edhe:

Ndërsa në mesin e shteteve që kanë çmim të lartë për prerjen e flokëve qëndron edhe Oslo, Norvegji (48.10 dollarë), Kopenhaga, Danimarkë (45.10 dollarë) e kështu me radhë.

Por, nëse prerja e flokëve në këto vende nuk është ide e mirë, të jesh frizer mbase do të jetë shumë fitimprurëse.

Më poshtë, e keni grafikun të cilin e ka publikuar “BusinessInsider”, të shihni çmimet në të gjitha vendet.