Sa e shtrenjtë kjo Luanë - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

11/11/2021 19:42

Sa e shtrenjtë kjo Luanë

Yjet

Gazeta Express

11/11/2021 19:42

Luana Vjollca është njëra ndër moderatoret më të dashura të publikut shqiptar.

Ajo merr vëmendje të madhe kudo me paraqitjet e saja elegante dhe shumë stil, shkruan.

Lexo Edhe:

Së fundmi moderatorja ka postuar disa foto ku po duket shumë bukur, ajo që ka rënë në sy janë rrobat e saja firmato.

Të gjithë e njohin Luanën si një vajzë të pavarur dhe punëtore, jeta e saj luksoze sigurisht që ka rënë në sy.

“Shumë e shtrenjtë kjo LV-ja”, ka shkruar ajo poshtë këtyre fotografive në Instagram.

Ndëkraq Luana po shkëlqen dhe po duket shumë bukur.