Sa e bukur është bërë Luana për ditëlindje - Gazeta Express
string(42) "sa-e-bukur-eshte-bere-luana-per-ditelindje"

Yjet

Gazeta Express

02/09/2022 22:32

Sa e bukur është bërë Luana për ditëlindje

Yjet

Gazeta Express

02/09/2022 22:32

Luana Vjollca sot e feston ditëlindjen

Prezantuesja dhe këngëtarja shqiptare ka postuar një video ku ka të veshur një fustan rozë dhe duket në element mjaft të mirë.

Lexo Edhe:

“Vajza e ditëlindjes ????? le të festojmë jetë”, ka shkruar poshtë kësaj video Luana.

View this post on Instagram

A post shared by LUANA VJOLLCA (@luanavjollca)

Ndryshe, Luana mbush 31 vjet dhe ndër urimet e para që ajo ka marrë është ai i motrës së saj, Marina Vjollca.  /GazetaExpress/