"Rrugën e bëjmë bashkë", Lumir Abdixhiku në Malishevë- ndan fotografi nga Oda e familjes Kafexholli - Gazeta Express
string(95) "rrugen-e-bejme-bashke-lumir-abdixhiku-ne-malisheve-ndan-fotografi-nga-oda-e-familjes-kafexholli"

“Rrugën e bëjmë bashkë”, Lumir Abdixhiku në Malishevë- ndan fotografi nga Oda e familjes Kafexholli

Lajme

Gazeta Express

14/04/2024 9:29

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lumir Abdixhiku, ka njoftuar mbrëmë se ka qenë në fshatin Bellanicë të Malishevës.

Ai ka qëndruar në odën e familjes Kafexholli.

Lexo Edhe:

Aty, Abdixhiku tha se ka patur një bashkëbisedim të hapur dhe të ngrohtë me kryefamiljarë.

“Sonte, qëndrova në fshatin Bellanicë të Malishevës. Oda e familjes Kafexholli ishte e hapur për ne. Aty pata një bashkëbisedim sa të hapur aq edhe të ngrohtë me kryefamiljarë. Ju faleminderit! Rrugën e bëjmë bashkë.”