Rrëzohet nga pema në Theth, humb jetën jetë 34-vjeçari - Gazeta Express
string(53) "rrezohet-nga-pema-ne-theth-humb-jeten-jete-34-vjecari"

Rrëzohet nga pema në Theth, humb jetën jetë 34-vjeçari

Shqiperi

Gazeta Express

29/05/2023 11:03

Ditën e djeshme një ngjarje e rëndë ka ndodhur në zonë e Thethit, ku një 34-vjeçar ka ndërruar jetë si pasojë e rënies nga lartësia e një peme.

Uniformat blu bëjnë me dije se 34-vjeçari u dëmtua rëndë pas rënies nga një lis dhe u transportua me urgjencë në spitalin e Traumës në kryeqytet. Fatkeqësisht i riu nuk mundi t’i mbijetojë dot pagëve të marra duke ndërruar jetë ditën e sotme.

Lexo Edhe:

Policia po vijon punën për dokumentimin e plotë të rrethanave të ngjarjes së rëndë.

“Ditën e djeshme, për shkak të rëndimit të gjendjes shëndetësore, ka humbur jetën në Spitalin e Traumës Tiranë, shtetasi P. K., 34 vjeç, banues në fshatin Breg Lumi, Shkodër, pasi dyshohet se më datë 17.05.2023, është rrëzuar aksidentalisht dhe ka rënë nga lartësia e një peme lisi në fshatin Theth”, njofton policia.

/Gazeta Express