Rrëzohet në kanionet e Tepelenës 20-vjeçari amerikan - Gazeta Express
string(52) "rrezohet-ne-kanionet-e-tepelenes-20-vjecari-amerikan"

Shqiperi

Gazeta Express

03/10/2022 16:15

Rrëzohet në kanionet e Tepelenës 20-vjeçari amerikan

Shqiperi

Gazeta Express

03/10/2022 16:15

Një 20 vjeçar amerikan është rrëzuar në fshatin Progonat, Tepelenë, në vendin e quajtur “Kanionet e Pesturës”.

Shërbimet e Policisë, në bashkëpunim me shërbimet zjarrfikëse, shërbimet e spitalit dhe banorë të zonës, kanë bërë të mundur nxjerrjen 20-vjeçarit nga vendi ku ishte rrëzuar.

Lexo Edhe:

Ai është transportuar në spital, për të marrë ndihmë mjekësore, pasi ka marrë dëmtime në pjesë të ndryshme të trupit.

/Gazeta Express