Rrëzohet edhe një vilë tjetër në Batllavë - Gazeta Express
string(41) "rrezohet-edhe-nje-vile-tjeter-ne-batllave"

Rrëzohet edhe një vilë tjetër në Batllavë

Lajme

Gazeta Express

25/11/2022 13:08

Ka vazhduar edhe sot aksioni i rrëzimit të vilave nga Komuna e Podujevës, rreth liqenit të Batllavës.

Nga komuna kanë thënë se këto vila janë të ndërtuara pa leje dhe fatin e njëjtë do ta kenë edhe vilat tjera, që ata thonë se janë pa leje, raporton T7 nga vendi i ngjarjes.

Lexo Edhe:

Aksioni për rrezimin e vilave do të vazhdojë edhe javën tjetër. /Express/