Rregulloi dhëmbët në Turqi, video e të riut bëhet virale në rrjetet sociale - Gazeta Express
string(74) "rregulloi-dhembet-ne-turqi-video-e-te-riut-behet-virale-ne-rrjetet-sociale"

Fun

Gazeta Express

03/12/2022 17:22

Rregulloi dhëmbët në Turqi, video e të riut bëhet virale në rrjetet sociale

Fun

Gazeta Express

03/12/2022 17:22

Një britanik i quajtur Scott është një nga të shumtët që vendosën të zgjidhin problemet e tyre estetike në Turqi.

Si shumë bashkatdhetarë të tij, ai vendosi të rregullojë dhëmbët në shtetin turk dhe arsyeja sigurisht është çmimi, i cili në Britani të Madhe është shumë i lartë.

Lexo Edhe:

Mirëpo, gjatë një daljeje, ai vuri re një problem “të vogël” me dhëmbët e rinj.

Sa herë që buzëqeshte, dhëmbët e tij të rinj shkëlqenin në errësirë.

Ai po qeshte me vete teksa po tërhiqte vëmendjen.

“Më thuaj se ke qenë në Turqi pa më thënë se ke qenë në Turqi”, ka shkruar ai në një video të postuar në TikTok ku shihet duke qeshur./Telegrafi

Videon mund ta shihni këtu.