Rregullohet gjithçka, gati për fillimin e finales - Gazeta Express
string(48) "rregullohet-gjithcka-gati-per-fillimin-e-finales"

Futboll

Gazeta Express

28/05/2022 21:34

Rregullohet gjithçka, gati për fillimin e finales

Futboll

Gazeta Express

28/05/2022 21:34

Tashmë gjithçka është gati për fillimin e finales së Ligës së Kampionëve mes Liverpoolit dhe Real Madridit.

Fillimisht ndeshja u shty deri 21:15, pastaj deri 21:30, kurse tani është vendosur të shtyhet deri në 21:36, shkruan Gazeta Express.

Lexo Edhe:

Ndërsa, këngëtarja Camila Cabello përfundoi performancën dhe tifozët dolën në stadium për të nisur ndeshjen e madhe. /Gazeta Express/