Rrëfimi i burrit të cilit ia vranë 53 anëtarë të familjes - Gazeta Express
string(57) "rrefimi-i-burrit-te-cilit-ia-vrane-53-anetare-te-familjes"

Rrëfimi i burrit të cilit ia vranë 53 anëtarë të familjes

Lajme

Gazeta Express

28/11/2023 20:12

Ia vranë 53 anëtarë të familjes.

Gazetare: Shaha Thaçi

Lexo Edhe:

Në këtë dhomë Fadil Muçolli i ka ende të freskëta kujtimet, të cilat e përcjellin edhe sot.

17 Prillin e vitit 1999 e kujton çdo herë me lot.

Lajmin për këtë masakër në Poklek të Drenasit, e mori duke qenë larg familjes dhe duke luftuar për atdheun.

Ndërsa sot, 28 Nëntori i sjellë atij emocione krenarie.

Se cili është rrëfimi i Fadil Muçollit, e mësoni duke klikuar në videon e mëposhtme. /GazetaExpress/.